tel.: 501 273 808, 503 965 485 biuro@nad-rol.pl

O firmie

Jesteśmy firmą oferującą części zamienne do opryskiwaczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby towary oferowane przez naszą firmę były najwyższej jakości. Nasza oferta obejmuje części zamienne do opryskiwaczy firm HARDI, EVRARD oraz MATROT.

Gwarantujemy szybkie dostarczenie części do klienta, nawet jeśli nie mamy danej pozycji w naszym magazynie. Na życzenie klienta przy złożonym zamówieniu przed godziną 15 możemy dostarczyć części pod większość adresów w Polsce w ciągu 24, a najpóżniej 48 godzin.  Jest to profesjonalna obsługa klienta do której przykładamy ogromną wagę.

Dostarczenie części
HARDI posiada Centralny Magazyn Części na Europę oraz kilka magazynów regionalnych. Dzięki temu może szybko i profesjonalnie dostarczyć części zamienne do klienta. 

NAD-Rol proponuje oryginalne części w najkorzystniejszejszych cenach. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze części jaki i przy naprawach opryskiwaczy. Jesteśmy pewni, że każdy klient będzie zadowolony z dokonanych w naszym sklepie zakupów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz katalogiem produktów. Nie znalazłeś części której szukasz? Zadzwoń, na pewno pomożemy!

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

NAD-Rol Dominika Nadratowska


ul. Strąkowa 5
10-846 Olsztyn

NIP: 739 325 57 45
Regon: 281 459 255

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.